8fit

4.3.2

5.0

1

Sizinle her yere gelen kişisel bir antrenör

46.3k

Bu uygulamayı oyla

8fit farklı görevleri tamamlamayı amaçlayan bir dizi programı takip etmenizi sağlayan fiziksel bir formda kalma uygulamasıdır. Her bir program ve egzersiz tamamen kişiye özel ayarlanabilir ve sizin fiziksel durumunuza, amacınıza göre adapte edilebilir.

Uygulamayı başlattığınızda yapmanız gereken ilk şey özel olarak amacınızı belirtmektir: kilo vermek, kilo almak ya da şekle girmek. Yapmanız gereken programı seçmenize yardımcı olmak için ayrıca boy ve kilonuza ilişkin bilgileri de girmeniz gerekir. Bunu da yaptıktan sonra, nasıl bir şekle sahip olduğunuzu görmek için kısa bir fiziksel teste devam edeceksiniz.

İlk adımı tamamladıktan sonra, geriye kalan zorlu kısımdır: eğitim programına uymak ve istikrarlı olmak. Uygulamanın ücretsiz versiyonu farklı seviyelerde üç farklı programı içerir; ancak ücretli versiyonunda çok daha fazlası yer alır.

8fit ile eğitim programını takip etmek uygulama ekranında görülen videoları kontrol etmek ve formda kalma sonuçlarını görmek kadar basittir. En iyi kısmı da bu eğitimlerin hiç birinin yarım saatten uzun sürmemesi.

8fit muhteşem özellikleri ve kullanışlı arayüzü ile düzgün bir kişisel antrenör uygulamasıdır. Sahip olduğunuz zamana ve amaçlara bakmaksızın ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabileceğiniz bir program bulabilirsiniz.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üstü sürümünü gerektirir.

X